معرفی کتاب سکوت در انتظار | مهناز صیدی | نشر شادان | دانلود کتاب با بوک یاز
کانال تلگرام بوک یاز

معرفی کتاب سکوت در انتظار | مهناز صیدی | نشر شادان

معرفی کتاب سکوت در انتظار | مهناز صیدی | نشر شادان
5 (100%) 1 vote
لطفا به این داستان امتیاز دهید
معرفی کتاب سکوت در انتظار

معرفی کتاب سکوت در انتظار

نام کتاب: سکوت در انتظار…

نام نویسنده: مهناز صیدی

عکس ارسالی از: کاربران پیج اینستاگرام بوک یاز

خلاصه: داستان درمورد یک خانواده ی ۳ نفریست که اعضای اون رو یک مادر و دو خواهر تشکیل میدهند. وضعیت قلب مادر زیاد بسامان نیست و به همین دخترا خیلی نگران مادرشونند. برای همین خواستگاران مختلف رو رد میکنند تا در کنار مادر بمونند. در نهایت مادر برای اینکه سد راه خوشبختی دخترانش نشه، حاضر میشه با آقایی جا افتاده و محترم ازدواج کنه و …

مشخصات کتاب

ژانر: عاشقانه، اجتماعی

انتشارات: شادان

تعداد صفحات: 576

توضیحات بیشتر
ناشر درباره‌ی این داستان آورده است:
«این داستان از آن سوژه‌‏هایى است که نگاه نویسنده، به آن جانى دوباره داده و خواننده را به دنبال خود خواهد کشاند. گاهى ساده‏‌ترین موضوعات دستمایه کار نویسنده‏‌اى صاحب سلیقه مى‏‌شوند که خواننده را به دوباره نگاه کردن وادار می‌سازد: دوباره دیدن آن چه شاید خیلى ساده از کنارش گذشته و جدى نگاهش نکرده است.
این همان هنر و رسالت نویسنده است که اگر به انجام برساند، کار خود را کرده است، کارى کارِستان! شاید با ایجاد تأمل بیشتر در خوانندگان، آن تاثیر لازم صورت پذیرد تا از قیدهاى اضافى و گاهى غیرمنطقى خلاص شویم.»
در بخشی از داستان می‌خوانیم: «انگار تمام دنیا جمع شده‌اند و مرا نگاه می‌کنند تا ببینند که شانه‌های من تا کجا و تا کی می‌تواند زیر بار مسئولیت مقاومت کند و استوار بماند…»
راهنمایی

_ آدرس اینستاگرام سایت: لینک

Leila

لیلا هستم، 25 ساله. علاقه م به کتاب و کتابخوانی باعث شد تا این سایت تاسیس بشه و بتونم قدمی کوچک در راه ترویج فرهنگ کتابخوانی بردارم.از بازدیدتون سپاسگزارم. (لطفا نظر فراموش نشه)

دیدگاه خود را بیان کنید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

avatar
  اشتراک در  
اشاره به موضوع
بستن فهرست